Smile Lasik Teknolojisi

Talya Tıp Merkezi Antalya

Talya Tıp Merkezi, ilk olarak "Talyagöz" adı altında göz hastalıkları ve tedavilerinde hizmet vermek üzere 2005 yılında, Opr. Dr. Mehtap ABAY ve Opr. Dr. Mehmet ABAY tarafından hizmete açılmıştır. 2005 yılında Excimer Lazer Departmanı'na Zeiss Alman teknolojisi lazer cihazları ile yatırım yapılmıştır.

Bünyemize eklediğimiz Kadın Hastalıkları ve Doğum, Diş Sağlığı yanı sıra Estetik ve Plastik Cerrahi branşları ile teknolojik yatırıma ve yenilikleri takip edip uygulamaya hevesli bir kadro ile butik bir merkez olarak hizmet vermekteyiz.

Talya Tıp Merkezi olarak halen göz hastalıkları tanı, tedavi ve cerrahilerinin yapıldığı bir ihtisas merkezi ve Akdeniz'in en önemli göz merkezi markalarından biri olarak çalışmaya devam etmekteyiz. Diğer branşlarla çıtamızı ve hedefimizi daha yükselterek ülkemize, Antalya'ya ve Konyaaltı'na katkı sağlamaktadır.

Talya Tıp Merkezi koruyucu hekimlik uygulamalarını desteklemekte bu nedenle hasta ve hasta yakınlarını bilgilendirme çalışmaları yapmaktadır. Düzenli aralıklarla yaptığımız seminerler hastalarımızın daha bilinçli olmaları ve yaşam kalitelerini artırmalarını sağlamayı amaçlamaktadır. Merkezimize gelen hastalarımızın fiziksel ve ruhsal konforu bizim için çok önemlidir. Merkezimiz butik bir merkez olarak spesifik ihtisas hizmet vermek üzere dizayn edilmiştir. Erken tanı sayesinde elde edilecek başarılı sonuçlardan faydalanmak, ilerleyen aşamalarda hastalıklarınız için en doğru tedavi yöntemlerine başlamak için sizleri merkezimize bekliyoruz.

Vizyon: Tüm branşlarımızda çıtamızı yükselterek ülkemizi, Antalya'yı, Konyaaltı ile birlikte bilinen ve öncelikli tercih edilen Sağlık Turiziminde ki önemli merkezlerden biri haline getirmektir.

Misyon: Koruyucu hekimlik anlayışı çerçevesince hasta ve yakınlarının fiziksel,ruhsal konforunu sağlayaran,sağlıklı yaşam bilincini artıran butik ve spesifik bir kurum olarak hizmet vermekteyiz.