ULUSLARARASI HASTA BİRİMİMİZ

Antalya'nın Konyaaltı ilçesinde Göz, Kadın-Doğüm, Diş, Estetik ve Plastik Cerrahi, Tamamlayıcı Tıp Ünitesi (OzonTerapi ve MezoTerapi) branşlarında Talya Tıp Merkezi olarak hizmet vermekteyiz. Dış ülkelerden ve Antalya dışından gelen konuk hastalarımıza dünyanın en güzel iklim ve doğa koşullarına sahip güzel Antalyamız'da, kendilerini evlerinde ve güvende hissetmelerini sağlamak amacıyla, hastalarımıza kendi dillerini konuşabilen uluslarası hasta departmanında görevli asistanlar tarafından hizmet verilmektedir. Paket tedavileri tercih eden yerli ve yabancı hastalarımızın havaalanı veya otogardan merkezimize transferi, kaldıkları otellere transferi, kontrol transferleri, tercih eden hastalarımıza merkezimizde konaklama imkanı, arzu eden hastalarımıza uçak ve otel organizasyonlarında hizmet vermekteyiz.

Amacımız konuklarımızın Antalyamız'da deniz, kum, güneş, rafting, kayak, dalgıçlık, gezilecek tarihi yerleri ziyaret etme olanakları ile Tatil yaparken aynı zamanda Antalya'da Talya Tıp Merkezinde en son teknoloji göz lazer tedavileri SmileLasik ,FemtoLasik tedavileri, göz kapak estetiği, dolgu uygulamaları, tüm estetik - plastik cerrahi uygulamaları, diş biriminde implant, diş beyazlatma ve diş estetiği, Kadın-Doğum branşında genital estetik gibi Tedavi Paketlerinden de uygun fiyatlarla faydalanmalarını sağlamaktır. 2005 yılından 2011 yılına kadar sadece göz branşında Lasik, Femtolasik tedavi paketleri sunuyorken Talya Tıp Merkezi olarak Göz hastalıklarının yanı sıra Diş, Estetik@Plastik Cerrahi, Kadın Doğum ve Tamamlayıcı Tıp (OzonTerapi ve MezoTerapi) branşlarını da bünyemize ekleyerek tedavi paketlerini ve hizmet çeşitliliğini sizler için arttırdık.

Uluslararası Hasta Departmanındaki Asistan arkadaşlarımız; bu hizmetler çerçevesinde hastalarımızın Talya Tıp Merkezine gelmeden önceki rezervasyonlarının ve kalacakları otellerin takibi, klinikte karşılanmaları muayeneler, tetkikler ve operasyonlar sırasında ve sonrasında hastalarımıza birebir destek olmaktadırlar. Talya Tıp Merkezi, Talya Tıp Merkezi kurulduğu ilk günden bu yana bünyesinde uluslarası hasta departmanını oluşturmuştur.Bu Departmanda İngilizce,Almanca ve Rusça dillerinde hizmet verilmektedir.